کد خبر:59929 | ۱۰:۲۴:۴۰ - چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با دستور فرماندار سیریک سوزاندن زباله ها در سیریک ممنوع شد/ با متخلفان محیط زیست برخورد قانونی می شود
جلسه کمیته سلامت و امنیت غذایی شهرستان سیریک با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات و بهبود وضعیت سلامت ، بهداشت و محیط زیست به ریاست عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک و با حضور جمالدینی بخشدار مرکزی، دکتر رحیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان ، فولادی معاون شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک گفت: رعایت بهداشت یک امر مهم و ضروری است و برای رفع بسیاری از معضلات  بهداشتی نیاز به همکاری عموم جامعه است که باید با آموزش و فرهنگ سازی این کار باید عملی شود.

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: شهرداری ها و دهیاری های شهرستان باید در جمع آوری زباله ها ، اجرای درست طرح پسماند ،جمع آوری سگ های ولگرد، ساماندهی دست فروشان،ساماندهی لنج ها و قایق ها، پاک سازی سطح شهرها و روستا از هر شی و جسم نا نامناسب و غیر قابل استفاد، زیبا سازی و حرس کردن درختان و توجه به ایجاد فضای سبز را در اولویت همه کارهای عمرانی و توسعه  خود قرار دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک با بیان اینکه توجه به اهمیت تامین سلامت احاد جامعه و ضرورت پیگیری مسایل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان بسیار مهم و حائز اهمیت است اظهار کرد: بحث سلامت و تامین نیازهای مردم دراین حوزه ازحساسیت مضاعفی برخوردار است و لازم است جلسات این شورا با اجرای مصوبات و سرموقع هر ماه یکبار بطور جدی با همکاری های بین بخشی برگزار شود.

پرتابیان ابراز کرد: در این جلسه مصوب شد تهیه طرح مدیریت جامع پسماند شهر بندر کوهستک ، رعایت ممنوعیت سوزاندن زباله ها ، جانمایی محل دفن زباله های شهرهای بندر سیریک و گروگ و چهار روستای تابعه در اسرع وقت صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان سیریک خاطرنشان کرد:با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت مصوب گردید نسبت به بررسی وضعیت فردی دانش آموزان، نظارت  در مسائل محیط زیست ،  پاکسازی و بهداشت دریا ، کنترل وضعیت آب شرب و نحوی توزیع و نگهداری مواد غذایی ظرف مدت ۱۰ روز آینده اقدام سریع صورت پذیرید.

انتهای پیام/ق

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59929