خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
21/11/18 09:18
شناسه خبر : 68121

*بازدید و نطارت ویژه فرماندار شهرستان سیریک از وضعیت سیما و منظر شهر بندر سیریک*

 احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک با هدف توجه ویژه به نظافت خیابان ها، بلوارها و مبلمان شهری به همراه سرپرست شهرداری بندر سیریک و اعضای شورای شهر بندر سیریک به صورت ریز و کارشناسی شده از بلوار ورودی و بلوار ساحلی و دهکده گردشگری شهر بندر سیریک میدانی بازدید کردند. ...

به گزارش آذینی، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک با هدف توجه ویژه به نظافت خیابان ها، بلوارها و مبلمان شهری به همراه سرپرست شهرداری بندر سیریک و اعضای شورای شهر بندر سیریک به صورت ریز و کارشناسی شده از بلوار ورودی و بلوار ساحلی و دهکده گردشگری شهر بندر سیریک میدانی بازدید کردند*

*فرماندار شهرستان سیریک در این بازدید ضمن تشکر از برنامه های بلند مدت شورای اسلامی شهر بندر سیریک گفت*: انصافا وضعیت سیما و منظر شهری شهر بندر سیریک رضایت بخش نیست و شانیت مردم ایجاب می کند ما مسئولان برای بهبود ، اصلاح و توسعه وضعیت فعلی جهادی وارد عرصه میدان شویم.

**احمد جمالدینی با بیان اینکه وقتی ما مدعی و ادعا کننده دروازه طلایی مکران و نگین گردشگری سواحل مکران هستم افزود*: باید در عرصه ثابت کنیم و بتوانیم از ظرفیت های بالقوه موجود با مدیریت صحیح و میدانی در راستای توسعه و احیای فضای سبز، مبلمان شهری و بهره گیری از الگوهای موفق برای تغییر چهره شهر در کوتاه مدت استفاده کنیم.

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد*:وقتی شهر و محیطی زیبا و تمیز باشد نشان از فرهنگ و اصالت والای مردم و مسئولان محلی آن دارد و از آنجائیکه مردم شهر بندر سیریک همواره مردمانی مومن، همراه، همدل و دلسوز شهر و دیار خویش هستند می طلبد مدیریت شهری رویکردی بسیار نو و بکر در توسعه و احیای سیما و منظر شهر بندر سیریک داشته باشد.

*جمالدینی خاطرنشان کرد*: از امروز به مدت 40 روز ما انتظار داریم در گام نخست این تحول، مدیریت شهری شهر بندر سیریک نسبت به احیای بلوار ورودی شهر و بلوار ساحلی و دهکده گردشگری اقدامات عاجل و محسوسی داشته باشد.

انتهای پیام/ق