کد خبر:55159 | ۱۰:۰۵:۲۵ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید و سرکشی فرماندار از بیمارستان امام سجاد(ع) شهر بندر سیریک
مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک به همراه جمعی از خیرین با هدف بررسی و نظارت و رسیدگی به مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان و احصا مشکلات بخش های بیمارستان سرکشی کردند.

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک گفت: در این سرکشی و نظارت از بخش های اورژانس،دیالیز، زایشگاه ،آزمایشگاه ضمن رصد مشکلات با مساعدت خیرین نواقض و کمبودهای این بخش ها مرتفع خواهد شد.

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود:با توجه به اهمیت حوزه بهداشت و درمان و نقش امکانات و تجهیزات بهداشتی در کمک به ارتقای شاخص های سلامت و ارائه خدمات بهتر و مطلوب درمانی به مردم بزرگوار شهرستان بخش های فاقد تجهیزات و بخش های راکد این بیمارستان فعال خواهند شد.

وی اظهار کرد: با توجه به رایزینی های صورت گرفته و مساعدت خیر بزرگوار  کمالی از خیرین نیک اندیش شهرستان در خصوص کمک به تکمیل تجهیزات مورد نیاز بیمارستان بویژه راه اندازی بانک خون، انشالله در هفته های آینده شاهد راه اندازی این بخش در بیمارستان امام سجاد(ع) شهرستان باشیم.

پرتابیان تصریح کرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی استان و قول مساعد برای ارتقای بخش های بیمارستان و مساعدت خیرین بزرگوار  شاهد ارائه خدمات مطلوب به مردم نجیب و دریا دل شهرستان سیریک باشیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55159