کد خبر:67016 | 23:20:02 - چهارشنبه 20 ژانویه 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سفر نمایندگان مجلس به سیریک؛
بازدید میدانی اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس از شهرستان سیریک/ سیریک قطب تولید لارو میگو هرمزگان
اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرا به همراه برخی مدیران استانی به منظور رصد مسائل و مشکلات و احیای ظرفیت ها از مناطق مختلف شهرستان سرکشی کردند.

به گزارش آذینی ،احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک گفت* : بنابر دعوت حاج *حسین رئیسی نماینده محترم مردم شرق هرمزگان* ، اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرا به همراه برخی مدیران استانی با حضور در *شهرستان سیریک ضمن رصد مسائل و مشکلات و ظرفیت های شهرستان از ساحل شهر بندر سیریک، سایت هزار هکتاری پرورش میگو، مجتمع سردخانه، بسته بندی و عمل آوری ماهی حاجی زاده میشی و تالاب بین المللی آذینی بازدید و سرکشی* و در ادامه با مردم ، سرمایه گذاران بومی و بخش خصوصی گفتگو شد.

*این سفر در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به منظور توجه به نیازمندی‌ها و استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان* بویژه در بخش آبزی پروری و میگو و توجه به توسعه کشاورزی شهرستان و صنایع تبدیلی و وابسته به شیلات ، کشاورزی و منابع طبیعی و رونق صادرات محصولات این بخش ها با توجه به ارز آوری و صادرات کالاهای غیر نفتی بسیار حائز اهمیت برشمرد.

*وی اضافه کرد*: شهرستان سیریک با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های خدادی امروز قطب تولید لارو میگو هرمزگان با تولید سالانه دو میلیارد لارو و یکی از شهرستان های مهم تولید میگوست.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=67016