کد خبر:65402 | ۰:۵۶:۲۳ - شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمناسبت بازگشایی مدارس:
بازدید فرماندار سیریک از مدارس شهرستان
احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک به همراه محمد ظاهری ادیب مدیر آموزش و پرورش از مدارس ۵ روستای دهستان بیابان بازدید کردند

به گزارش آذینی ، رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک در این آئین گفت: یکی از مهمترین اهداف این سرکشی و بازدید نظارت میدانی از نحوی اجرای دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در کلاس های درس و عرض تبریک و خدا قوت بمناسبت بازگشایی سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و معلمان ،شناسایی دانش آموزان بی بضاعت ، رصد مسائل و مشکلات حوزه آموزشی و تعلم و تربیت دانش آموزان در روستاها برشمرد.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در این سرکشی ضمن نظارت بر کلاس های مدارس و محیط های آموزشی از بافت های روستاها نیز بصورت ویژه و جداگانه نظارت و بازدید کرد.

در این آئین جمالدینی فرماندار شهرستان و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان به همراه محمد ظاهری ادیب مدیر آموزش و پرورش از مدارس روستاهای گدو، پگو ، گزانبزین ، کوشگی و قلموئی دهستان بیابان بخش مرکزی شهرستان بازدید کردند.

لازم به یادآوری است فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک طی یکماه آینده بصورت نامحسوس از مدارس شهرستان از نزدیک بازدید و نظارت داشته باشد.

من

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=65402