کد خبر:57584 | ۶:۴۸:۵۰ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازار در برابر التهابات ارزی نیازمند سیاستگذاری و فرهنگ جدید است
سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت: برای خنثی کردن التهاباتی که در بازار ایجاد شده، بازاریان باید فرهنگ جدیدی اتخاذ کنند.

به گزارش آذینی، سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت: برای خنثی کردن التهاباتی که در بازار ایجاد شده، بازاریان باید فرهنگ جدیدی اتخاذ کنند.

عبدالله پرتابیان در دیدار با اصناف و بازاریان، با تاکید بر اینکه باید بازاریان تدبیری و پیش بینی های برای این چنین مواقع ای داشته باشند، بیان داشت: نگاه دولت به اصناف این است که امورات اصناف به خود آنها محول نماید،همان طور که چند سالی است که به این سمت پیش می رود.

پرتابیان با بیان اینکه ارایه خدمت اصناف در جامعه شور و شوق روحی و روانی برای مردم ایجاد می شود افزود: زندگی در حیات خدمت اصناف و بازار رونق می گیرد و همه ما برای ادامه حیات بشر خدمت می کنیم.

وی یکی از ابزار رونق شهرها را رونق بازار آن شهرستان دانست و تصریح کرد: بازار یک قابلیت است که می توان از آن بعنوان یک ظرفیت نگاه کرد که با این ظرفیت می توان در راستای شهرها بکار برده شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک با تاکید به اصناف نسبت به اینکه بدنبال جذب سرمایه گذار برای افزایش جمعیت و بازار باشید افزود: با جذب سرمایه گذار می توان بازار پر رونقی داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: وظیفه ما این است که مشکلات و مسائل پیش رو اصناف را شناسایی کنیم و در ادامه تاکید کرد ،که مشکلات خود و بازار با همکاری خود بازاریان و از طریق دستگاهای مربوطه پیگیری شود.

وی تصریح کرد: دولت برای رونق بازار بدنبال این است که بعضی از کالاهای اساسی و مورد نیاز را وارد کند، که مجددا از مرزنشینان خواست که ظرف ۳ ماه آینده بدنبال گرفتن کارت الکترونیکی بازرگانی مرزنشینان باشند تا اینکه بتوان تعاونی مرزنشینان فعالی داشته باشند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57584