کد خبر:66144 | 1:05:54 - پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک:
ایستگاه هواشناسی در سیریک راه اندازی میشود
پیرو جلسه استقرار ادارات شهرستان سیریک به ریاست خانم دکتر شیبانی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان که در استانداری برگزار شد،* امروز *جلسه برنامه ریزی و واگذاری زمین جهت راه اندازی ایستگاه هواشناسی* با حضور *احمد جمالدینی فرماندار* شهرستان سیریک *عارفی معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان* عباسی معاون فرماندار شهرستان در محل دفتر فرماندار سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی، فرماندار شهرستان سیریک در این جلسه با تاکید بر موقعیت خاص اقلیمی شهرستان و برخورداری از پهنه های شیلاتی و کشاورزی و داشتن ۱۲۰ کیلومتر نوار ساحلی گفت:* عمده فعالیت های اقتصادی و آشتغالزایی در سطح شهرستان دریا محور می باشد و یکی از محورهای اصلی توسعه شهرستان دریاست.

*احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود:* اطلاعات و داده های هواشناسی زیربنای و مورد نیاز برنامه ریزی و توسعه فعالیت های علمی، فنی ، صنعتی ، دریانوردی، عمرانی ، گردشگری، کشاورزی ، زیست محیطی، و..‌. بوده و این داده های تخصصی و فنی در حفاظت از جان و مال مردم و منابع ملی نقش بسزایی دارد .

*نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد:* راه اندازی ایستگاههای هواشناسی مدرن و مجهز از الزامات پدافند غیر عامل بوده و نقش برجسته ای در مدیریت بحران خواهد داشت.
در ادامه از محل مورد نظر بازدید بعمل آمد و مقررشد باهمکاری فرمانداری و اداره کل هواشناسی ، ایستگاه هواشناسی بعنوان یک نیاز ضروری و مهم تا راه اندازی کامل با جدیت پیگیری و عملیات شود.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=66144