کد خبر:55902 | ۲۳:۳۸:۱۵ - دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین زمین چمن مصنوعی مدارس شهرستان سیریک در گروگ افتتاح شد
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: اولین زمین فوتسال چمن مصنوعی مدارس شهرستان سیریک با حضور مسئولان استانی و محلی در شهر گروگ شهرستان افتتاح شد.

به گزازش آذینی ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در آئین افتتاحیه این پروژه افزود: این طرح در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع با زیر بنای ۸۰۰ متر مربع برای ۲۵۰ نفر از دانش موزان مدرسه باقر العلوم و نبوت شهر گروگ ساخته شده است.

وی اظهار کرد: برای ساخت این مجموعه ورزشی بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که بیش از ۸۵ درصد آنرا خیرین و مابقی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس پرداخت شده است.

پرتابیان بیان کرد:بیش از ۱۰ طرح ورزشی بزرگ در شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد در حال انجام است که در روزهای آینده با حضور مسئولان کشوری و استانی شاهد افتتاح و بهره برداری آنها خواهیم شد.

وی تصریح کرد: در مکتب اسلام بارها بیان شده که قلوب انسان‌ها را با آنچه که به آن اقبال دارند جذب کنیم که در همین راستا ما در نظام تعلیم و تربیت با بالاترین انگیزه و رغبت دانش‌آموزان که به حوزه ورزش و فعالیت آنها افزایش یافته بتوانیم از راه شرکت‌جویی این دانش‌آموزان در فعالیت‌های تربیت بدنی زمینه افزایش رغبت و انگیزه به ورزش و حوزه آموزش و پرورشی را افزایش دهیم.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: معلمان بزرگوار و زحمتکش ما باید در زمین های ورزشی در مدارس احترام به قوانین، رعایت نظم، رعایت حقوق دیگران و احترام به بزرگترها را در کنار رقابت‌ها به رفاقت‌ها در میدان بازی به دانش آموزان و آینده سازان ما بیاموزند برای اینکه فضاهای ورزشی در مدارس بهترین شرایط برای انتقال چنین مفاهیمی برخوردار می باشند.

لازم به یادآوری است این مجموعه ورزشی با حضور مهندس پرتابیان فرماندار و ردیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سیریک، جمالدینی بخشدار مرکزی ،ستوده  معاون متوسطه آموزش و پرورش، بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، ترکمانی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش،  حاجی عباسی شهردار شهر گروگ ، آدین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، سعادی زاده شورای اسلامی شهر گروگ و جمعی از معلمان و دانش آموزان واقع در مدرسه باقر العلوم شهر گروگ افتتاح شد.


انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55902