کد خبر:55453 | ۶:۰۰:۰۵ - دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در سیریک / جمع آوری مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال برای آزاد سازی
معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت: بمناسبت ماه مبارک رمضان اولین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد با حضور جمعی از خیرین ، مسئولان محلی ، استانی و مردم در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی در سالن غدیر شهر بندر سیریک افزود: در این جشن گلریزان مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال به منظور آزادسازی زندانیان  جرائم غیر عمد جمع آوری و به حساب  ستاد دیه استان هرمزگان واریز شد.

وی اظهار کرد: زندانیان جرائم غیر عمد اسیرانی هستند که بدون انگیزه مجرمانه و با هدف جبران آسیب های وارده ناخواسته به شکات در حبس بسر می برند و قطعا کمک به این افراد اجر و پاداش عظیمی را در دنیا و آخرت برای مردم در پی خواهد داشت.

عباسی ابراز کرد: خداوند متعال در آیه ۱۱۲ سوره مبارکه بقره فرموده است هر کسی خود را با تمام وجود به خدا تسلیم کند و نیکوکار باشد پس مزد وی پیش پروردگار اوست و بیمی بر آنان نیست و غمگین نخواهند شد  و خداوند خود پاداش همه نیکوکارانی را که با صدق و اخلاص در راه او انفاق می کنند می هد.

معاون فرماندار شهرستان سیریک تصریح کرد: صدقه و انفاق و کمک به نیازمندان بهایش معامله با خداست در واقع صدقه و انفاق و کمک به نیازمندان پس اندازی پر برکت و جاری برای انسان از سوی خداست که یکی از بهترین راههای رسیدن به خدا با بخشیدن مال در راه خداست.

وی اضافه کرد: مردم و خیرین بزرگوار شهرستان سیریک می توانند تا پایان ماه مبارک رمضان کمک های نقدی خود به شماره ۴۴۰۰۸۰۰۰۳۰۸ بانک مسکن و شماره کارت ۶۲۸۰۲۳۱۴۹۵۱۹۹۷۵۳ به نام ستاد دیه استان هرمزگان نسبت به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/ق

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55453