کد خبر:59068 | ۴:۴۰:۴۴ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدا جهیزیه به ۵۶ زوج نیازمند سیریکی
رئیس کمیته امداد سیریک گفت:۵۶ نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سیریک طی هشت‌ماهه امسال جهیزیه ازدواج دریافت کردند.

یعقوب برخورداری رئیس کمیته امداد شهرستان در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت : کمک به ازدواج جوانان تحت حمایت بهترین حرکت برای ترویج ازدواج آسان است و کمیته امداد با ارائه خدماتی همچون اهدا جهیزیه و کمک هدیه ازدواج، اعطای تسهیلات اشتغال به زوج‌های نیازمند تلاش دربرداشتن مشکلات برای ازدواج این جوانان را دارد.

وی بابیان اینکه طی هشت‌ماهه امسال ۵۶ نوعروس تحت حمایت کمک‌هزینه تأمین جهیزیه ازدواج دریافت کردند، افزود: برای تأمین این جهیزیه‌ها ۱۲۸ میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد سیریک ارائه مهارت‌های آموزشی و مشاوره‌ای به زوج‌های جوان را از دیگر خدمات کمیته امداد این شهرستان برشمرد و گفت: این نوع آموزش‌ها قبل از ازدواج و بعد از ازدواج به زوج‌های موردحمایت این نهاد درزمینهٔ مهارت‌های زندگی و مقابله با آسیب‌های گوناگون زندگی ارائه می‌شود.

برخورداری یادآور شد: کمیته امداد شهرستان سیریک با مشارکت خیران در سال گذشته ۳۸۵ میلیون تومان برای کمک به امر ازدواج ۱۴۰ مددجوی تحت حمایت نیازمند هزینه کرده است.

رئیس کمیته امداد سیریک خاطرنشان کرد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و با تعیین نیت خاص برای ازدواج مددجویان تحت حمایت، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نیازمندان اهداء کنند.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59068