کد خبر:67906 | 22:54:59 - دوشنبه 13 سپتامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انعقاد اولین قرارداد کتابخانه مشارکتی طرح پیشخوان کتاب استان در سیریک*
*به ریاست احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس انجمن کتابخانه های عمومی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران و اعضا جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیریک با محور فراخوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به منظور مشارکت و تعامل ادارات و نهادها در این جشنواره در محل سالن فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد*

به گزارش آذینی ، در این جلسه فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیریک گفت*:پیشرفت جوامع در نتیجه توجه به مقوله مطالعه و انس با کتاب محقق می شود و بی توجهی به این مهم عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

*احمد جمالدینی افزود*:جشنواره کتابخوانی رضوی از هم اکنون تا یکم آبان ماه سال جاری ادامه دارد و این جشنواره در بخش کودک، نوجوان، بزرگسالان ، فردی و خانوادگی برگزار می شود.

*وی اضافه کرد*:جشنواره رضوی در قالب بخش های نقاشی، پویش کتابخوانی، مسابقه جهادگونه ای، شعر سرایی، داستانک، قصه گویی، تولید آثار هنری در دو سطح شهرستانی و ملی آثار علاقمندان و شرکت کننده مورد ارزیابی قرار می گیرد.

*فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیریک یادآور شد*: علاقمندان به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی می توانند یا به صورت مراجعه حضوری به کتابخانه های عمومی و یا به آدرس سامانه مسابقات به آدرسwww.samakpl.ir مراجعه و در بخش های مورد علاقه شرکت کنند.

*جمالدینی در ادامه به انعقاد اولین قرارداد کتابخانه مشارکتی طرح پیشخوان کتاب استان در روستای مهرگی خبر داد و اظهارکرد*: دومین و سومین قراداد مشارکتی طرح پیشخوان کتاب شهرستان نیز در روستاهای شهیدمردان و روتان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=67906