کد خبر:67669 | 4:24:38 - جمعه 4 ژوئن 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
*امام واقعا حقیقت زنده انقلاب و اسلام است*/انتخابات یکی از مسائل مهم و اساسی جامعه برای تعیین حال و آینده سرنوشت کشور است
*امام جمعه شهرستان سیریک گفت* : امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی و با پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی ،فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم و جهان برای بشریت آغاز کرد.

به گزارش آذینی،*حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود*:حضرت امام برای مقابله با دشمنان و نظام ستمشاهی اسلحه نداشت ولی با ایمان و توکل بر خدا و تفکر توحیدی و با استفاده از سخنرانی های بصیرت افزا و کوبنده، به گیری از نیروهای جوان و خداجو و پایگاههای مردم ، مساجد و مدرسه فیضیه قم و الهام گرفتن از قیام و نهضت عاشورای حسینی بر همه سلاح های کفار پیروز و پرچم اسلام را در ایران برافراشته کند.

*وی گفت*:انتخابات یکی از مسائل مهم و اساسی جامعه برای تعیین حال و آینده سرنوشت کشور است که شرکت در آن یک واجب شرعی و رای دادن در انتخابات مبنای قرآنی که دشمنان نظام را نا امید و دوستان را خوشخال می کند.

*امام جمعه شهرستان سیریک با تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) و با اشاره به اهمیت آموزه های بنیانگذار مکتب جعفری، افزود*: اگر بخواهیم سبک زندگی اسلامی را داشته باشیم و شیعه واقعی اهل بیت عصمت و طهارت باشیم باید سعی کنیم دانش خود را نسبت به زندگی و رفتار و دستورات و آموزش‌های امامان معصوم (ع) افزایش دهیم ، جامعه ای نمونه و آرام و سرشار از معنویت و موفقیت خواهیم داشت.

*امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد*:داشتن افراط در باطن یعنی طاغوت، طاغوت شیطان است و هر قدرت نامشروع غیر الهی شیطان است و امروز طاغوت و شیطان عصر همه بشریت نه تنها جهان اسلام امریکا و اسرائیل است.


انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=67669