کد خبر:64139 | 22:55:53 - سه‌شنبه 23 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول بسیج اصناف سیریک:
اصناف نمونه سیریک تجلیل شدند
طی آیینی با حضور عباسی معاون فرماندار سیریک ، سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ، ناصر غلامی مسئول بسیج اصناف شهرستان ، محمد کریمی رئیس اداره صمت ، یوسف حسینی پور رئیس اتاق اصناف از ۳ واحد نمونه صنفی شهرستان سیریک توسط بسیج اصناف با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش آذینی ، مسئول بسیج اصناف شهرستان سیریک گفت: این واحدهای نمونه صنفی بخاطر رعایت انصاف ، رعایت نظم و پروتکل های بهداشتی ،داشتن کیفیت کالا و اجناس مطلوب و خوش رفتاری و برخورد مناسب با مشتریان تجلیل شدند.

ناصر غلامی مسئول بسیج اصناف شهرستان سیریک افزود: در آیین حیات بخش اسلام، کار، تلاش، کسب درآمد و روزی حلال یکی از پایه های جامعه فرهنگی و مکتبی محسوب شده و در ردیف والاترین و بزرگترین عبادات قرار گرفته و روزی حلال نه تنها یک ویژگی اقتصادی جامعه اسلامی محسوب می‌شود بلکه به عنوان نماد دایمی پیوند اخلاق و اقتصاد همواره مطرح بوده  و هست.

وی در این آئین با بیان اینکه اصناف پایه های اقتصاد کشور هستند افزود: برای رهایی از اقتصاد تک محصولی و متکی بر نفت باید به اصناف و تولیدکنندگان اتکا کنیم .

مسئول بسیج اصناف سیریک تصریح کرد:روز اصناف روزنه ای برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی و اجتماعی و اقتصادی این زحمت کشان واقعی عرصه های کار و تلاش است.

غلامی یادآور شد: اصناف بعنوان بزرگترین بخش اقتصادی در کشور فعالیت می کند و با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم آن می توان برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال در جامعه  استفاده بهینه کرد.

شهرستان۴۵ هزار نفری سیریک دارای ۹ اتحادیه و ۱۴۴۵ واحد صنفی است.

 

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64139