کد خبر:52784 | ۱۰:۲۱:۲۱ - یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکله سیریک جان مرد ۴۵ ساله سیریکی را گرفت/ حکایت عجیب و تکراری غرق شدن مشابه دو نفر در اسکله سیریک
بخشدار مرکزی شهرستان سیریک گفت: اسکله چند منظور سیریک در ۱۰ روز گذشته جان دو دریانورد سیریک را گرفت.

احمد جمالدینی بخشدار مرکزی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: روز گذشته مرد میانسال حدودا ۴۵ ساله به نام علی ملاحی اهل و ساکن روستای شمع جو شهرستان سیریک در اسکله چند منظوره سیریک غرق شد.

وی افزود: نامبرده که در حال شنا برای باز کردن پنکه موتور لنج به داخل حوضچه اسکله چند منظوره شهر بندر سیریک رفته بوده متاسفانه علی رغم اینکه دارای تجربه و مهارت شنا و سابقه چنین کاری داشته جان خودش را از دست داد.

جمالدینی ابراز کرد: این حادثه در ۱۰ روز گذشته برای دومین بار متوالی در اسکله چند منظوره شهر بندر سیریک است که اتفاق می افتد و جان دو نفر از همشهریان و دریانوردان زحمتکش و پر تلاش متاسفانه به علت سهل انگاری و کوتاهی در رعایت نکات ایمنی در حین کار  از دست می رود.

این مسئول تصریح کرد: متاسفانه هفته گذشته بود که یک جوان غواص شهرستان که برای کمک به باز کردن پنکه موتور لنج به زیر آب در محل اسکله چند منظوره سیریک رفته بود جان خودشان را در حین انجام کار از دست داد و دیروز هم متاسفانه مشابه همین مورد مرد ۴۵ ساله شهرستان جان خودش را از دست داد.

بخشدار مرکزی شهرستان سیریک اضافه کرد: اسکله چند منظوره شهرستان سیریک  به طول موج شکن اصلی هزار و ۵۰۰ متر و عرض فرعی ۹۰۰ متر و وسعت حوضچه ۳۴ هکتاری بعد از اسکله شهید رجایی بندرعباس دومین اسکله بزرگ استان و مهمترین اسکله شرق هرمزگان است.

شهرستان سیریک با جمعیت ۴۵ هزار نفری در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان قرار دارد.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=52784