کد خبر:59954 | ۱۱:۰۱:۲۳ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادارات شهرستان باید شاداب سازی و منظم باشند+تصاویر
فرماندار شهرستان سیریک گفت: خدمت به مردم از زیباترین و با فضیلت ترین کارها نزد خداوند محسوب می شود و همه ما وظیفه داریم نسبت به انجام تعهدات اخلاقی و قانونی خود پایبند باشیم.

به گزارش آذینی ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در بازدید و سرکشی از ادارات منابع طبیعی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ورزش و جوانان و کانون پرورش فکری افزود: خدمت به مردم اگر از دو شرط خلوص و صداقت برخودار باشد ارزش و جایگاهی بس والا دارد و در واقع انسان مسلمان باید همیشه هدف و نیتش از انجام کار رضای خداوند متعال و عمل به وظیفه انسانی خود بداند.

وی با بیان اینکه ادارات و نهادهای شهرستان سیریک باید مناسب سازی ، شاداب سازی و تکریم اربارب رجوع را در اولویت قرار دهند اظهار کرد: مدیران و کارکنان دستگاههای دولتی باید از فرصت به دست آمده در خدمت صادقانه به مردم نهایت استفاده کنند.

فرماندار شهرستان سیریک  تصریح کرد: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با وجدان کاری، مصلحت عمومی جامعه و جلب رضایت خداوند و مردم جامعه توام باشد.

پرتابیان اضافه کرد:شهرستان سیریک دارای محیط کوچک اما سرشار از فعالیت ها و برنامه های بزرگ برای خدمت و توسعه است و می طلبد همه مدیران ادارات و نهاد با آگاهی ، اشراف اطلاعاتی پیرامون حوزه کاری و برنامه ریزی نسبت به آینده گام بردارند و از پرداختن به برنامه های روزه مرگی خود داری و پرهیز کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک دوام و پایداری نظام اسلامی را در خدمت صادقانه و کسب اعتماد مردم برشمرد و گفت: همه ما مسئولان در جامعه اسلامی باید بدانیم که پذیرش مسئولت در نظام اسلامی امانت و تجلی گاه بندگی خدا و خدمت به مردم است.

فرماندار شهرستان سیریک در ادامه از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان ، نحوه پاسخگویی مسئولان و کارکنان به مردم پرداخت و مدیران و کارکنان را به تکریم ارباب رجوع، نظم و انضباط اداری و وجدان کاری توصیه کرد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59954