کد خبر:54769 | ۶:۳۴:۵۲ - دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخلاق مداری و تکریم بازرترین ویژگی بسیج است/ سرهنگ اسلامی نمونه ای از فرماندهان خدمتگزار ، بصیر و مردم شناس بود
فرماندار شهرستان سیریک افزود: اخلاق مداری و تکریم یکی از خصوصیات بارز و برجسته بسیج است که الحمدالله در سطر مجموعه فعالیت های بسیج شهرستان سیریک در زمان تصدی سرهنگ اسلامی بود.

به گزارش آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در سالن غدیر افزود: الحق و انصاف که در زمان خدمتگزاری برادر عزیزم سرهنگ پاسدار اسلامی تعامل ، همکاری ، همدلی ، مشارکت میان مجموعه بسیج با ادارات و نهادهای شهرستان بسیار خوب و سازنده بود که از این حیث بسیار سپاس گذاری و قدر دانی می کنیم.

وی اظهار کرد: بسیج همانند هشت سال دفاع مقدس، حضوری تاثیرگذار در صحنه های خطیر کشور داشته و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشترین مجاهدت ها را داشته است و امروز در کنار دولت برای خدمت رسانی به مردم همگام و همسور عمل می کند.

ایزدی پور یادآور شد: ترویج و تبیین تفکر بسجی در بین آحاد جامعه امروز، راهگشای بسیاری از مشکلات و سدی در برابر تهدیدهای دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی است.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد:  امروزنقش بسیج یک نقش حیاتی در جامعه اسلامی است و بسیج در هر لباسی اعم از دولت و ملت در نظام تاثیرگذار است و همانطور که حضرت امام و رهبر معظم انقلاب هشدار دادند که  اگر مسئولان نسبت به بسیجیان غفلت کنند، گرفتار عذاب الهی خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح کرد: بسیجیان با تعقیب خط صحیح انقلاب اسلامی، از طریق افزایش معلومات و سطح دانش و آگاهی های خود من جمله بینش سیاسی، می توانند در صحنه های مختلف حضور خود را اعلام دارند و خنثی گر توطئه دشمنان انقلاب بوده و با شجاعت و فداکاری از آفات احتمالی انقلاب جلوگیری کنند.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: بسیجیان می بایست زبان گویای انقلاب، اسوه و الگویی صادق، نمونه بارز و مجسم مؤمن اسلام باشند انقلاب ما یک انقلاب الهی، ارزشی و معنوی بود و از اهداف عمده آن، حاکمیت اخلاق و معارف اسلامی درجامعه است.

این مسئول ابراز کرد: بسیجیان با ارزش گذاشتن به معنویات و عمل نمودن به دستورات دینی و دارا بودن اخلاق اسلامی، می توانند در حفظ، تبلیغ و اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی بکوشند و دیگران را به ارزش های اسلامی تشویق کنند.

فرماندار شهرستان سیریک افزود: بسیجیان با شرکت در مراسمات و محافل فرهنگی، جشن ها، امور ورزشی می توانند در سالم سازی فضای فرهنگی جامعه و جذب جوانان به امور سالم از روآوری آنان به ناهنجاری های اجتماعی و انحرافات و فرهنگ بیگانه جلوگیری کنند.

ایزدی پور اضافه کرد: رهبری یکی از ارکان مهم  انقلاب ماست که در تبیین استراتژی انقلاب، پیروزی و سپس هدایت و تداوم آن نقش اساسی دارد، از این رو، پیوند بسیجیان با رهبری انقلاب بسیار مهم است که باید همراه با اطاعت و تبعیت از فرامین رهبری باشد برای اینکه عمل به آنها اقدامی است در جهت تداوم انقلاب و حمایت از ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54769