کد خبر:63893 | 4:15:58 - جمعه 5 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخذ وجه بابت دریافت کارنامه تحصیلی دانش آموزان ممنوع است
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان گفت: دریافت هرگونه وجهی از قبیل کارنامه تحصیلی دانش آموزان، هزینه حمل کتاب، منگه و سایر هزینه ها به مدرسه ممنوع است.

به گزارش آذینی به نقل از ، شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد رحیمی پور رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی آموزشی و تربیتی به دانش آموزان، اداره کل آموزش و پرورش استان تلاش می کند با توجه به بیماری کوید ۱۹و بیکاری تعدادی از اولیاء، به اقشار آسیب پذیر جامعه فشار مضاعفی به لحاظ اقتصادی از سوی آموزش و پرورش وارد نشود.
وی افزود: غیر از برخی شهریه های مدارس خاص، اخذ وجه از سوی مدارس ممنون می باشد و مدارس حق دریافت هزینه بابت دریافت کارنامه تحصیلی دانش آموزان را ندارند.
رحیمی ادامه داد: در تهیه کتاب درسی فقط وجه مربوط به کتاب با نرخ مصوب به مدرسه پرداخت شود و وجوه دیگری از قبیل هزینه حمل کتاب، منگه و سایر هزینه ها دریافت نمی شود.
دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: در راستای منشور حقوق شهروندی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تمام تلاش خود را به این امر معطوف نموده است که سلامت اداری را در نقل و انتقالات و سازماندهی نیروی انسانی ( کلی و ترمیمی) به نحو اکمل انجام دهد.
احمد رحیمی بیان کرد: امیدواریم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ را با آمادگی کامل و استفاده از تمام ظرفیت های موجود استان و منطقه آغاز کنیم و خدماتی ارزشمند آموزشی و تربیتی را به نحوی که رضایتمندی عموم شهروندان را به همراه داشته باشد، ارائه کنیم.
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان خاطر نشان کرد: اولیا ء و فرهنگیان در صورت مشاهده تخلف و داشتن اعتراض می توانند به حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۳۹۰۰۹-۰۷۶ تماس بگیرند و یا شکایات خود را به سامانه shekayat.medu.ir ارسال تا رسیدگی لازم صورت پذیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=63893