خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۱۹ ۲۲:۳۹
شناسه خبر : 62536

*اجتماع بزرگ دانش آموزی و مردمی مکتب سازان سلیمانی

درنهمین روز ایام الله دهه مبارک فجر اجتماع باشکوه و بزرگ دانش آموزان و مردم شهرستان سیریک در قالب، اجتماع مکتب سلیمانی ها در مسجد جامع فکری شهر بندر سیریک برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ، جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک  در این مراسم گفت: شهیدان، تجسم عینی از ایستادگی هستند و نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

وی مردمی بودن را یکی‌ از مهم‌ترین ویژگی‌های حاج قاسم سلیمانی دانست و افزود: شهید سلیمانی پیام‌های قدرتمندانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با حضور مجاهدانه در میادین مختلف مجاهدت به گوش جهانیان رساند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک نیز گفت: ایثار و شهادت دو محور اساسی در فرهنگ اسلامی است بر اساس این دو محور است که اسلام روی پایه های خود ایستاده و در مقابل هر طوفانی ایستادگی می کند.

این اجتماع باشکوه با حضور احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک، حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان امام جمعه شهرستان سیریک ، سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ، سنجری و جهان الدینی بخشداران بمانی و مرکزی، مسئولان ادارات و نهادها، دانش آموزان، فرهنگیان، صیادان ،تجار،اصناف،ورزشکاران،هنرمندان و مردم مومن، نجیب و همیشه در صحنه شهرستان سیریک با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در گرامیداشت یاد و خاطره سردار دل ها و شهدای وطن و همه آزاد مردان و ایثارگران در محل مسجد جامع فکری شهر بندر سیریک برگزار شد.

انتهای پیام/ق