کد خبر:64264 | ۰:۴۳:۰۹ - پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک :
آغاز عملیات احداث راه پشت کوه به شهر سیریک /رهایی مردم پشت کوه از طغیان رودخانه های مرگ و دهارن
فرماندار شهرستان سیریک گفت: عملیات بازگشایی مسیر راه روستاهای پشت کوه به مرکز شهرستان سیریک آغاز شده است.

به گزارش آذینی ،احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک  افزود:  بیش از ۵۰ درصد  مسیر راه روستاهای پشت کوه  به شهر بندر سیریک که با همت و تلاش جهادگران راهداری شهرستان در حال انجام است منجر به توسعه و شکوفایی منطقه پشت کوه خواهد شد.

وی گفت:با احداث این راه ، مسیر ۴۰ کیلومتری  روستاهای پشت کوه به مرکز شهرستان به مسافت ۱۲ کیلومتر کاهش و مهمتر از همه مردم روستاهای پشت کوه که در هنگام طغیان رودخانه های مرک و دهارن ارتباطشان با مرکز شهرستان قطع می شود با احداث این مسیر مشکل آنها مرتفع می شود.

جمالدینی یادآور شد: بواسطه بازگشایی و احداث این مسیر و با توجه به اینکه روستاهای پشت کوه ،قطب کشاورزی شهرستان سیریک محسوب می شود کمک قابل توجهی به رفع مشکلات کشاورزان  و ارسال محصولات خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد:با  احداث  راه ارتباطی پشت کوه بع سیریک ضمن برخورداری از مزیت کاهش  مسافت ،از مشکلات و معظلاتی چون ، تسیهل در ایاب و ذهاب دانش آموزان ،ارائه خدمات مطلوبتر در بخش های بهداشت و درمان و دیگر خدمات عمومی و رفاهی  به مردم آسانتر خواهد شد.

جمالدینی افزود: با احداث و آسفالت راه ارتباطی روستاهای پشت کوه به شهر بندر سیریک بیش از  هزار و ۵۰۰ خانوار از نعمت جاده مناسب برخوردار می شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک گفت :راه ها مهمترین ابزار رسیدن به توسعه در هر منطقه ای به حساب می آید و رشد صنعتی و گردشگری یک منطقه با راه های مناسب چندین برابر می شود و دروازه های پیشرفت به روی منطقه گشوده خواهد شد.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64264