کد خبر:59917 | ۱:۴۷:۴۶ - چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک:
آغار عملیات اجرایی دو بانده شدن محور سیریک میشی
فرماندار شهرستان سیریک گفت: عملیات اجرای ساماندهی مسیر شهر بندر سیریک تا بازارچه بزرگ ملوانی میشی با هدف دو باند شدن مسیر رفت و برگشت آغاز شد.

به گزارش آذینی ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در حاشیه بازدید از آغاز عملیات اجرایی این پروژه افزود: عملیات بازگشایی معابر و زیر سازی این جاده در حال انجام است  و این پروژه به طول ۵ کیلومتر و با عرض ۱۲ متر با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در مدت ۱۸ ماه احداث می شود.

وی افزود: برای اجرای این پروژه بیش از ۱۲۰ هزار متر مکعب مخروط ریزی ، ۳۲ دهانه پل و سه رمپ ورودی و خروجی سه روستای میشی، شمع جو و سیریک قدیم در طول محور اجرا خواهد شد.

جمالدینی  گفت: اجرای این پروژه در مسیر شهر بندر سیریک تا بازارچه ملوانی میشی نقش مهمی در افزایش سرعت عبور و مرور، کاهش بار ترافیکی و روان سازی جریان تردد و کاهش تصادفات جاده ای و برخورد وسایل نقلیه با احشام بویژه شترخواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد: این پروژه از طرح های شرکت ساخت و توسعه زیر ساخت های کشور می باشد که به وسیله شرکت سر ریگ بندر احداث می شود.

فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد:امروزه ساخت، احداث، نگهداری و حراست راه‌ها به عنوان یکی از تکالیف‌های دولتی و مطالبات مردم تلقی می‌شود که از منظرهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی دارای اهمیت ویژه‌ای است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59917