کد خبر:64714 | 22:50:22 - یکشنبه 9 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمناسبت روز خبرنگار؛
آئین تجلیل از خبرنگاران سیریک برگزار شد
با حضور احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک ، سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ، مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جهان الدینی بخشدار مرکزی و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان از خبرنگاران شهرستان سیریک با اهدا لوح تقدیر و هدایایی در محل سالن فرمانداری سیریک تجلیل بعمل آمد.

به گزارش آذینی، در این آئین احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: خبرنگار به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و خدمت به مردم در رفع مسائل و مشکلات ، معرفی ظرفیت ها و قابلیت ها و بیان واقعیت ها با هدف کمک به سربلندی و توسعه جامعه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک با بیان اینکه ۱۷ مردادماه یادآور بزرگ مردانی چون شهید والامقام محمود صارمی است که عاشقانه و شجاعانه در عرصه اطلاع رسانی با نثار جان خویش به کار و حرفه وزین خبرنگاری ارزشی والا بخشیده انداضافه کرد: خبرنگاری موهبتی الهی است که باید قلم آن برای خدمت به مردم ، فرهنگ و نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته شود.

در پایان این آئین از طرف فرماندار شهرستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشداری مرکزی شهرستان از خبرنگاران شهرستان سیریک با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64714